לימוד פיתוח קול בתל אביב

אנחנו מאמינים שכדי להשיג משהו צריך לחלום אליו. חולמים לדעת לשיר? מורה מוסמכת בתחום פיתוח קול - נטלי דנגור. לימודי פיתוח קול מקצועי  לזמרים, שחקנים, חזנים, מקהלות, חבורות זמר וגם לאלה שחולמים לשיר לתענוגם.

 

מורה לפיתוח קול כאן בשביל לעזור לך ללמוד לשיר בצורה יעילה ביותר לא כמו פיתוח קול עצמי שפשוט בלתי אפשרי לפחות לא בשלבים מוקדמים. לימודי שירה הם עבור ילדים עד מבוגרים, טכניקה ווקאלית מותאמת אישית לכל אחד מהתלמידים לפי טבע הקול שלו, מטפלת גם בצרידות אצל ילדים, מבוגרים.

 

נטלי דנגור מכינה אותך לעולם הגדול עם ליווי ויחס אישי לאורך כל הדרך. יש אופציה להכנה לפרוייקטים נקודתיים ואודישנים כמו דה וויס, כוכב הבא, אקס פקטור, אודישנים לשחקנים, זמרים .

 

שיעורי פיתוח קול נותנים לנו אפשרות יחד עם התלמיד להכיר את המנעד הקולי, לעבוד על נשימה נכונה, יציבה, פיתוח השמיעה, תרגילי הרפייה, תרגילי פיתוח קול שמותאמים אישית לתלמיד. הגשת שירים והופעה על במה וכמובן נפתח אהבה גדולה למוזיקה.

אנחנו כאן כדי לעזור לך ללמוד פיתוח קול בצורה הכי טובה ויעילה, לגרום לך להתגבר על הפחדים ומכשולים חיצוניים ופנימיים ולייצור שינוי אמיתי.

יש אפשרות לעשות שיעורי פיתוח קול אונליין: סקייפ: natalitay