שלום חברים,

דנגור סטודיו -  המקום שבו תגלו את הפוטנציאל שלכם מחדש.

אנחנו חיים ונושמים מוסיקה ושירה כבר שנים. מלמדים פיתוח קול באולפן הקלטות מקצועי עם מורה מוסמכת לפיתוח קול - נטלי דנגור, עורכים מוסיקלית ומבצעים הקלטות לכל מי שרוצה לצאת לאור או לשיר לכיף !

האפשרות להקליט שיר היום זמינה מתמיד גם עבור אלה שמוסיקה היא רק תחביב עבורם. בעזרת טכנולוגיה חדשנית אפשר לתקן זיופים ולהוציע מקסימום מהשירה שלכם

מוסיקה זו דרך חיים, 

אני, נטלי דנגור, ספגתי את זה בבית. מנגנת על קלידים ושרה מגיל 4 וכיום זמרת מקצועית ומורה לפיתוח קול בצפון. למדתי באקדמיה למוסיקה באוניברסיטת ת״א בפקולטה למוזיקה ע״ש בוכמן מהטה. ביחד עם איתי דנגור בן זוגי שלמד במכללה להנדסת סאונד יואב גרא בתל אביב וכבר עשרים שנים מפיק מוזיקה אלקטרונית וחתום בלייבלים נחשבים בעולם, אנחנו  לגמרי הקדשנו את עצמנו למצוע ששמו - מוזיקה! אולפן הקלטות בצפון (ממוקם בבוסתן הגליל), עם נוף פסטורלי ואוצר נשימה. ומגיעים אלינו חובבי מוסיקה להקלטות ופיתוח קול מכל הארץ. להקליט סינגל או להקליט שיר לאירוע משפחתי ולא משנה לאיזו מטרה ההקלטה, תוצאת , בגלל המומחיות והניסיון שלנו, תמיד תהיה ברמה גבוהה ויחס כלפי אותו אדם שמגיע אלינו אישי ורציני.   

 

אנחנו כאן כדי לעזור לכל מי שרוצה להתקדם בתחום המוסיקה אם זה בפיתוח קול, הקלטת שירים באולפן או פשוט לחזק ולייצב את הגוף והנפש דרך המוסיקה.